Ontdek Italiaanse topwijnen tijdens workshop bij Planck
Contact

Ben jij een wijnliefhebber? Doe mee aan de workshop en ontdek de smaakvolle geheimen van Italië! Stap in de wereld van Italiaanse topwijnen en proef het beste wat dit culinaire paradijs te bieden heeft.
De workshop vindt plaats op 19 februari van 19.30 tot 21.30 uur in Planckvestiging Sluisweg.
Italië barst van de unieke wijnstreken, elk met hun eigen karakter en smaken, dankzij eeuwenoude druivenrassen en gepassioneerde wijnmakers.
Tijdens deze workshop duiken we samen in de rijke wijntradities van Italië. Je leert alles over de wijnwetgeving, bijzondere herkomstgebieden, unieke druivensoorten en beroemde wijnhuizen. En natuurlijk proef je zelf de meest geliefde wijnen van Italië – een ervaring om niet te missen! Proost op een heerlijke reis door Italië in een glas!
Goed om te weten
De bijdrage voor de wijnen is € 25,- p.p., en af te rekenen met de docent. Dit bedrag wordt naast het deelnamebewijs gerekend. De prijs voor deelname is €20,- per persoon. Locatie: Sluisweg 16, Katwijk aan Zee.
Wanneer
- Woensdag 19 februari 2025 19.30 - 21.30 uur