Ga naar inhoud

2 voor de prijs van 1

Gedurende de maand november is het feest bij verschillende ondernemingen. Samen genieten voor de prijs van 1. Verheug je bijvoorbeeld op 2 heerlijke gerechten en betaal er maar één of scoor twee fantastische koopjes en reken er maar één af. Genieten! App snel die vriend of vriendin en plan jouw bezoekjes aan Zeezijde.

Op de website van Zeezijde zie je precies wie er allemaal mee doen. Klik op je favoriete deelnemers en ontdek op hun website of social media pagina welke acties er zijn! Deze acties kunnen dagelijks wisselen, dus hou de pagina goed in de gaten! Je kunt natuurlijk ook gezellig een rondje door Zeezijde wandelen. Alle deelnemers hebben een opvallende sticker op hun ramen! Zo weet je precies waar je naar binnen kunt stappen om fantastische acties te scoren. Van kleding tot accessoires, van delicatessen tot ontspannen uitjes. Ontdek alle 2 voor 1 acties en laat je verrassen.

Wanneer

  • Elke maand op de maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van de maand t/m 30 november 2022

Locatie