1. Kerstkrans maken
    1
    Cafe Boeien, Katwijk Zh
    Thu 30 November 2017 until Thu 30 November 2017
  2. Muziekschooljaar weer van start
    2
    Muziekschool, Katwijk Zh
    Mon 21 August 2017 until Sat 26 August 2017
  3. Tastbaar verleden, een collectie op reis
    3
    Katwijks Museum, Katwijk Zh
    Tue 04 July 2017 until Sat 04 November 2017
  4. Open Monumentendag 2017
    4
    Katwijk Zh
    Saturday 09 September 2017
  5. Aquanight in zwembad Aquamar
    5
    Zwembad Aquamar, Katwijk Zh
    Tuesday 05 September 2017
  6. Zomeractiviteiten DunaAtelier
    6
    DunaAtelier, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Wed 02 August 2017 until Sat 09 September 2017
  7. Tom McRae & Matt Winson
    7
    De Schuit, Katwijk Zh
    Saturday 16 September 2017
  8. Sinterklaasritten
    8
    Stoomtrein Katwijk Leiden, Valkenburg Zh
    Multiple dates from: Sat 25 November 2017 until Sun 26 November 2017
  9. Muizwemmen
    9
    Katwijk Zh
    Wed 19 July 2017 until Wed 25 October 2017
  10. Stoomtrein Katwijk Leiden
    10
    Valkenburg Zh
    Sat 15 April 2017 until Sun 24 September 2017
  11. Zingen aan zee 2017
    11
    Andreaskerk, Katwijk Zh
    Wed 24 May 2017 until Wed 06 September 2017
  12. Yoga op het strand incl Smoothie
    12
    Strandpaviljoen Surf en Beach, Katwijk Zh
    Sat 01 July 2017 until Sun 01 October 2017
  13. Tastbaar verleden, een collectie op reis - gratis rondleiding
    13
    Katwijks Museum, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Fri 04 August 2017 until Fri 29 September 2017
  14. Herfstvakantie bij de Stoomtrein Katwijk Leiden
    14
    Stoomtrein Katwijk Leiden, Valkenburg Zh
    Multiple dates from: Sat 14 October 2017 until Sun 22 October 2017
  15. Surf Experience
    15
    Surfschool Katwijk, Katwijk Zh
    Wed 12 July 2017 until Thu 24 August 2017
  16. Watersportdag Katwijk
    16
    Binnenkanaal, Katwijk Zh
    Saturday 09 September 2017
  17. Dancemix, dansworkshop door DC Dance
    17
    Strandpaviljoen Surf en Beach, Katwijk Zh
    Fri 14 July 2017 until Fri 25 August 2017
  18. Nachtwandeling 'Lopen naar het Licht'
    18
    Soefitempel, Katwijk Zh
    Friday 15 September 2017
  19. Wim Magré in Zomerserie Vredeskerk
    19
    Vredeskerk Katwijk, Katwijk Zh
    Tuesday 22 August 2017
  20. Schuit quiz
    20
    De Schuit, Katwijk Zh
    Friday 01 September 2017
  21. Open Podium in De Schuit
    21
    De Schuit, Katwijk Zh
    Saturday 23 September 2017
  22. Carillonconcertserie 2017
    22
    Andreaskerk, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Thu 03 August 2017 until Thu 24 August 2017
  23. Toeristenmarkt 2017: Brocante- en streekmarkt
    23
    Winkelhart Zeezijde, Katwijk Zh
    Tuesday 22 August 2017
  24. Workshop eikenbladkrans
    24
    Friends, Katwijk Zh
    Thu 07 September 2017 until Thu 07 September 2017
  25. Festina Lente Tuin: Plukplanten
    25
    Festina Lente tuin, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Thu 31 August 2017 until Sat 02 September 2017
  26. Castellumpop
    26
    Valkenburg Zh
    Multiple dates from: Tue 12 September 2017 until Thu 14 September 2017
  27. Tirol am Rhein: Najahrfest 2017
    27
    Katwijk Zh
    Saturday 26 August 2017
  28. Smalspoormodelbouwdagen
    28
    Stoomtrein Katwijk Leiden, Valkenburg Zh
    Multiple dates from: Sat 23 September 2017 until Sun 24 September 2017
  29. Binding met Binders
    29
    Katwijk Zh
    Wednesday 23 August 2017
  30. De verborgen galerie
    30
    De verborgen galerie - KuCo, Katwijk Zh
    Thu 01 June 2017 until Tue 31 October 2017
  31. de Wilhelmina varend erfgoed: Boottocht
    31
    de Wilhelmina , Katwijk Zh
    Sun 06 August 2017 until Wed 01 November 2017
  32. The Avonden & Het Gloren
    32
    De Schuit, Katwijk Zh
    Friday 10 November 2017
  33. Rijnloop tijdens de Najaarsfeesten
    33
    Katwijk Zh
    Monday 21 August 2017
  34. Schuit Quiz
    34
    De Schuit, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Fri 06 October 2017 until Fri 03 November 2017
  35. Najaarsfeesten Katwijk aan den Rijn
    35
    Katwijk Zh
    Fri 18 August 2017 until Sat 26 August 2017
  36. Expositie Katwijk En Plein Air 2017
    36
    DunaAtelier, Katwijk Zh
    Sat 08 July 2017 until Sun 24 September 2017
  37. Limes wandel- en vaartocht met de Wilhelmina
    37
    Katwijks Museum, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Tue 08 August 2017 until Tue 12 September 2017
  38. Strandkracht! Interkerkelijk beachvolleybal toernooi
    38
    Clubhuis KBS en Beach Club Katwijk, Katwijk Zh
    Saturday 09 September 2017
  39. Praetje Kunst 'Syrië revisited'
    39
    DunaAtelier, Katwijk Zh
    Wednesday 23 August 2017
  40. Praetje Kunst 'Glas-in-lood van Van Doesburg'
    40
    DunaAtelier, Katwijk Zh
    Wednesday 20 September 2017
  41. kunstmarkt in Katwijk aan den Rijn
    41
    Katwijk Zh
    Saturday 26 August 2017
  42. Soldaat van Oranje - De Musical
    42
    TheaterHangaar, Katwijk Zh
    Sat 30 October 2010 until Sat 30 September 2017
  43. Valkenburgse Paardenmarkt 2017
    43
    Valkenburg - diverse locaties, Valkenburg Zh
    Fri 08 September 2017 until Thu 14 September 2017
  44. Wallhanger (ibizastyle)
    44
    Friends, Katwijk Zh
    Wed 25 October 2017 until Wed 25 October 2017
  45. Workshop Eucalyptus / Hortensiakrans
    45
    Friends, Katwijk Zh
    Thu 21 September 2017 until Thu 21 September 2017
  46. Volksspelen tijdens de Najaarsfeesten
    46
    Turfmarkt, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Wed 23 August 2017 until Thu 24 August 2017
  47. Festina Lente Tuin: Herfsthelden en Winterkanjers
    47
    Festina Lente tuin, Katwijk Zh
    Multiple dates from: Thu 12 October 2017 until Sat 14 October 2017
  48. Waterpendel
    48
    Katwijk Zh
    Sun 04 June 2017 until Sun 17 September 2017
  49. OranjeRock
    49
    Katwijk Zh
    Saturday 26 August 2017
  50. Museumtocht - Katwijker Motor
    50
    Katwijk Zh
    Fri 07 July 2017 until Fri 25 August 2017
  51. 0 2
No more results found
Not yet found what you were looking for? Click Here